AKP için devlet sahaya indi: Tümgeneral ve vali seçim çalışmasında

AKP, yerel seçimlerde devletin imkanlarını kullanmanın yanı sıra tarafsız konumda bulunan devlet görevlilerini de sahaya sürdü. Şırnak'ta AKP'li adayın seçim çalışmasına vali ve il jandarma komutanı da katıldı.

  • ü
  • 01 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

Şırnak Valisi Cevdet Atay ve İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Murat Bulut, AKP’nin İdil adayıyla ziyaretler gerçekleştirdi, seçim çalışmasına katıldı.

Şırnak’ın İdil İlçesinde AKP’den belediye başkan adayı olan İkbalhan Haznedar, Şırnak Valisi Cevdet Atay ve İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Murat Bulut ile esnaf turuna çıktı. Komutan ve vali Haznedar için destek istedi.

İlçe merkezinde seçim çalışması yürüten üçlü daha sonra AKP gençlik kollarınca organize edilen gençlik buluşmasına katıldı.

Görüntüler AKP İdil’in Instagram hesabından, “Şırnak Valimiz Sn. Cevdet ATAY, İl Jandarma Komutanımız Sn. Murat BULUT, İl Emniyet Müdürümüz Sn. Cemal DALMAN, İdil Kaymakamımız Sn. Anıl ADIGÜZEL Ak parti ilçe başkanımız Sn Murat Ay Ak parti Belediye adayımız Sn. Dilaver KELEŞOĞLU Sırtköy Beldemizi ziyarette bulundular. Beldemizin temel sorunları ve projelerimiz hakkında bilgi verildi” sözleriyle paylaşıldı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com