28 Şubat’ın simge isminden Bahçeli’ye övgü: Emsali az görünür kahraman

28 Şubat'ın simge ismi Müslüm Gündüz, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi överek, "Devlet Bahçeli emsalsiz bir kahramandır. Tarihte emsali az görünür bir kahramandır, vefat ettikten sonra anlaşılacak"dedi.

  • ü
  • 16 Şubat 2024
  • ü
  • Gündem

28 Şubat sürecinde Fadime Şahin skandalıyla gündeme gelen Aczimendi lideri Müslüm Gündüz, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ‘kahraman’ ilan etti.

Gündüz’ün sosyal medyada yer alan sohbet videosunda, MHP lideri Bahçeli’ye yönelik övücü ifadeler kullandı. Bahçeli’nin tarihte eşi görülmemiş bir kahraman olduğunu iddia eden Gündüz, “Devlet Bahçeli, tarihte emsali az görünür bir kahramandır. Bu devletin bekası uzun senelerdir Devlet Bahçeli’nin firasetli hareketine bağlanmıştır. Eğer Devlet Bahçeli olmazsa ne AK Parti bir şey yapabilir ne öbürü ne öbürü. Bu memlekette milliyetçiler, mukaddesatçılar bir araya geldi mi bunların kuvvetinin karşısında hiçbir şey durmaz. İşte bugün Devlet Bahçeli onu temin ediyor.” dedi.

28 Şubat’ın simge ismi Gündüz’ün sözleri söyle:

“Devlet Bahçeli emsalsiz bir kahramandır. Tarihte emsali az görünür bir kahramandır, vefat ettikten sonra anlaşılacak.

Bu devletin bekası uzun senelerdir Devlet Bahçeli’nin firasetli hareketine bağlanmıştır. Eğer Devlet Bahçeli olmazsa ne AK Parti bir şey yapabilir ne öbürü ne öbürü.

Onun hiçbir şey talep etmeden, vatan sevgisi için durduğu yer vatana istiklaliyet kazandırıyor, istikrar kazandırıyor. Devlet Bahçeli yüksek bir insan. Sonra tarih bunu söyleyecek. Şimdi anlaşılmıyor pek.

Milliyetçilerle İslamcıların, Müslümanların bir araya gelmesinin sebebidir. Bu bizim idealimizdir. Bu memlekette milliyetçiler, mukaddesatçılar bir araya geldi mi bunların kuvvetinin karşısında hiçbir şey durmaz. İşte bugün Devlet Bahçeli onu temin ediyor.”

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com