14 ayrı suçtan kaydı olan kişi, husumetlisine kurşun yağdırdı

İstanbul Silivri'de 14 ayrı suçtan kaydı olan E.Ö. sokakta gördüğü husumetlesine kurşun yağdırdı. 9 kurşunun isabet ettiği İlhan Kalmaz olay yerinde hayatını kaybetti.

  • ü
  • 12 Mart 2024
  • ü
  • Gündem

İstanbul Silivri’de E.Ö., sokakta karşılaştığı husumetlisi İlhan Kalamaz’a kurşun yağdırdı. 9 merminin isabet etiği Kalamaz olay yerinde hayatını kaybetti. E.Ö. ise daha sonra polis merkezine giderek teslim oldu.

Silivri’nin Selimpaşa Mahallesi’ne gelen E.Ö, Elmaslı Sokak ile Bahçeli Okul Sokak kesişiminde otomobil içinde gördüğü husumetlisi İlhan Kalamaz’ı kurşun yağmuruna tuttu. E.Ö, daha sonra Selimpaşa Polis Merkezi’ne giderek Kalamaz’ı vurduğunu itiraf etti.

Bunun üzerine şüpheli E.Ö. gözaltına alınırken, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan incelemede otomobildeki İlhan Kalamaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis ekipleri otomobile 9 mermi isabet ettiğini tespit etti. Kalamaz’ın cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Şüphelinin sorgulamasında 14 suçtan kaydı bulunduğu belirlendi.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com