Kamuoyu ikna olmadı, Prenses Kate ameliyattan sonra ilk kez görüntülendi

Galler Prensesi Kate Middleton, ocak ayında karın ameliyatı olduktan sonra ilk kez görüntülendi.

  • ü
  • 19 Mart 2024
  • ü
  • Dünya

İngiltere tahtının varisi Galler Prensi William’ın eşi Prenses Kate Middleton, hakkındaki ‘öldü’ iddiaları dahil birçok söylentiden sonra ilk kez görüntülendi. Ancak kamuoyu ve sosyal medya, Galler Prensesi’nin görüntüleri için ikna olmadı.

The Sun’ın haberine göre, İngiltere tahtının varisi olan eşi Galler Prensi William ile birlikte görüntülenen Galler Prensesi, Windsor kentindeki çiftlik ürünleri satan mağazada alışveriş yaptıktan sonra bölgedeki bir kişi tarafından videoya çekildi.

Videoda eşi William ile birlikte görüntülenen Prenses Kate’in gündelik kıyafetler içerisinde yürürken yüzünün güldüğü görülüyor.

KAMUOYU İKNA OLMADI

“Mutlu ve huzurlu görünüyor” ifadelerini kullanan The Sun gazetesinin yaklaşık 50 yıldır kraliyet fotoğraflarını çeken Arthur Edwars, videonun Prenses Kate’in “iyi durumda” olduğunu gösterdiğini söyledi.

Ancak, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı görüntüdeki kişinin Prenses Kate olmadığını iddia eden paylaşımlar yaptı.

İDDİALAR O FOTOĞRAFLA ALEVLENDİ

Kate Middleton, geçen haftalarda Anneler Günü dolayısıyla sosyal medyada bir fotoğraf paylaşmıştı. Ancak üzerinde fotoşop yapıldığı gerekçesiyle bu fotoğraf büyük tepki toplamış, Prenses hakkındaki iddiaları alevlendirmişti.

ÖZÜR DİLEDİ

Galler Prensesi, Kensington Sarayı’nın X hesabından yaptığı açıklamada, birçok amatör fotoğrafçı gibi fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla da ilgilendiğini belirtmişti.

Prenses Kate, “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de deneysel fotoğraf düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız fotoğrafın sebep olduğu karışıklık için özür dilerim. Umarım herkes çok mutlu bir anneler günü geçirmiştir” ifadelerini kullanmıştı.

Velev'i Google Haberler üzerinden takip edin

ÖNERİLEN İÇERİKLER

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com